ANNA

FINK

Provedu Tě TikTok džunglí

S čím Ti mohu pomoci?

Konzultace

20 min Konzultace ZDARMA
Nevíš zdali se tvé podnikání hodí na TikTok? Pojďme to zjistit
Zpětná vazba na tvá videa

TikTok Kurz pro začátečníky

Chceš na TikTok a vědět hned od začátku, jak na to?
Nebo na něm již jsi a videa nemají dopady dle tvých představ?
Pojď si udělat kurz.

200 Nápadů nejen
na TikTok

Dala jsem dohromady 200 nápadů, které můžeš použít na TikTok
Občas není snadné najít inspiraci (pokud nevíš co hledat!)

TikTok

Co je TikTok a proč je tak jedinečný?

TikTok je jedna nejrychleji rostoucích sociálních sítí, která umožňuje sdílet krátká videa. Jedinečný je díky propracovanému algoritmu. Člověk může  poměrně snadno přitáhnout nové a potencionální zakazníky a tím si rozšířit svou komunitu.

Pořádala jsem 5 ti denní TikTok výzvu, ve které jsem vysvětlovala o čem TikTok je, jak lze na TikToku podnikat. Vyvrátila jsem mýty, například že TikTok je jen pro děti.

Tento záznam si můžeš koupit za symbolickou cenu.  

Klikni na obrázky referencí a přečti si reakce na výzvu. 

Obsah výzvy

Miluji TikTok

Co já a TikTok?

Koncem roku 2020 jsem se začala zajímat o TikTok a sbírala informace, učila se. Začala jsem se účastnit setkání TikTokuj.

Nejdřív jsem aplikaci začala testovat technicky, ale ne kvůli dopadům, ale jakým způsobem dělat videa. Následně jsem vstoupila do mentoringu zahraničního specialisty na sociální sítě včetně TikToku, ale protože moje hlavní obživa je tvorba webů, neměla jsem prostor na to svůj TikTok začít tvořit.

Takže mám hromadu znalostí neaplikovaných na mě a plán na ´můj TikTok účet leží v šuplíku 🙈 (za což se stydím, ale plno marktérů učí sociální sítě a mají své sítě zanedbané, protože pomáhají ostatním, což mě uklidňuje). Mám TikTok opravdu ráda, takže abych své znalosti ještě rozšířila začala jsem studovat ještě u dalšího zahraničního lektora.👩🏻‍🎓

V mé skupině SOS Poradna se mě lidi stále ptali, jak dělat REELS a já obohacená znalostmi o TikToku jsem jim nabídla, že je naučím TikTok a tak vznikl můj první kurz na TikTok, Průvodce Jak na TikTok a 200 Nápadů.

Má první klientka se na základě mých rad, dostala během 3 měsíců na 4 tis. sledujcích a nyní po třičtvtě roce má 9 tis. lidí. Je to učitelka matematika. Komunita tam s ní opravdu komunikuje, ptají se na otázky a jsou aktivní. Facebook i Instagram má o pár lajcích a komentáře zřídka, takže je moc ráda, že si mohla začít budovat komunitu tam.

Pojďme společně probrat zdali se tvé podnikání hodí na TikTok

Nejčastější dotazy

Pokud máte další dotazy neváhejte si domluvit konzultaci.

Na TikToku najdeš rozmanitý obsah. TikTok začínal jako aplikace na lipsync (otevírání rtů do hudby) s tímto druhem videí se tam stále setkáš. Dále tanečky, vzdělávací videa, firemní profily, tutoriály, seriály, zábavná videa, handmade, hudebníci atd. Je to jako bys šla na Youtube, akorát jsou videa hodně krátká.  

Máš několik možností, jak to zjistit.  

  1. Nainstaluj si TikTok a zkus si vyhledat podnikatele ve tvém oboru (doporučuji spíš vyhledávat spíš anglicky, ale můžeš vyzkoušet i česky). 
  2. Domluv si se mnou konzultaci a podívám se na to. https://annafink.cz/tiktok-konzultace/

15 s, 60 s, 3 min a teď nově předtočená videa i 5 minutová. Od 1000 sledujcích se mohou dělat živá vysílání. 

Já doporučuji 2 – 4 videa denně, ale to jen z počátku, aby se nakopnul algoritmus.  Samozřejme lze dělat i jen 1 video denně, ale je dobré mít plán. 

Na počátku je potřeba budovat komunitu jako všude jinde a pokud se Ti to podaří, můžeš na TikToku získat příval nových klientů.

TikTok je jako trychtýř – z TikToku si můžeš lidi dovést tam kam potřebuješ a díky tomu můžeš mnohem rychleji rozšířit svou komunitu a tím i více prodávat. <3

TikTok vlastní Čínská společnost ByTe dance a tak vznikají obavy o národní bezpečnost. Celou tuto kauzu začalo USA. TikTok byl zakázan ze stejného důvodu v Indii, ale nikdy nebylo prokázáno, že by TikTok poskytoval data Číně. 

TikTok se brání tím, že má servery v USA a Singapuru, právě proto, aby nespadali pod Čínskou vládu. 

Odborníci na kybernetickou bezpečnost se k tomu vyjadřují tak, že TikTok není horší jako jakákoliv jiná sociální síť. Větší obavy bychom měli mít spíš s kybernetických útoků, která napadají naše kreditní karty atp. 

Můj osobní názor je, že TikTok stejně jako facebook, instagram, youtube, google, twitter atd. sbírá data za účelem zisku a s tím jsem se jako on-line podnikatelka dávno srovnala a proto si nepřijdu ohrožena. Stejně o mě už internety všechno ví a žádná vládní tajemství nevlastním, takže o ohrožování národní bezpečnosti nemůže být řeč. 

Za všemi těmito negativními obavami vidím pouze politiku, moc a peníze. 

P.S.: Čínu ráda nemám, ale ani jinou další vládu. 😀 Jsem v srdci anarchistka. <3 😀

Momentálně Tiktok kurz skončil. Další budu pořádat na jaře 2022, pokud máš o kurz zájem zapiš se na čekací listinu zde https://annafink.cz/mam-zajem-o-tiktok/

Jsi připravena
skočit na TikTok?

Pojď do toho!